Redakcja testuje: sprawdzamy biurka dla dzieci - Artykuł
Znajdź nas na

Polub Familie.pl na Facebooku

Poleć link znajomym

Redakcja testuje: sprawdzamy biurka dla dzieci

Redakcja testuje: sprawdzamy biurka dla dzieci

Autor zdjęcia/źródło: Meble Moll, mat.promocyjne

Marzymy o tym, aby nasze dzieci były mądre, piękne i zdrowe. Jesteśmy w stanie zrobić naprawdę wiele, aby im pomóc osiągnąć sukces w życiu. Wszystko zaczyna się od edukacji i zapewnienia dziecku odpowiednich, zdrowych warunków do zdobywania wiedzy.

Ktoś mógłby powiedzieć, jeśli ma się dobrze uczyć to nawet przy kuchennym stole może z powodzeniem odrabiać prace domowe, czytać, rysować i pogłębiać wiedzę. Owszem, jeśli nie ma wyjścia to tak, ale stół nie jest najlepszym miejscem do nauki dla ucznia. Dziecko powinno mieć zapewniony kącik do pracy i dostosowane do siebie biurko z odpowiednim fotelikiem.  Wyrastający w zawrotnym tempie z ubrań potomek to dla rodziców codzienność, z którą trzeba się pogodzić, ale dziecko wyrastające z mebli, to już o wiele za dużo. Skoro dzieci szybko rosną, rozwiązaniem dla wielu jest kupowanie rzeczy na wyrost. Często zobaczyć można dzieci jeżdżące na zbyt dużych rowerkach. Nie jest to korzystne dla dziecka, ponieważ sylwetka nie jest dopasowana do rozmiaru roweru i wymaga korygowania postawy dziecka, aby w miarę wygodnie jeździło.

Nie można kupić ubrań rosnących wraz dzieckiem, nie można także w nieskończoność podwyższać siodełek i kierownicy w rowerze, ale można zapewnić dziecku meble rosnące wraz z nim i to takie, które będzie mogło używać od wczesnych lat szkolnych do dorosłości. Biurka, które rosną wraz z dzieckiem możesz zobaczyć TUTAJ>>


Meble Moll przetestowały nasze dzieci

Zapoznając się z ofertą mebli Moll dla dzieci, w pierwszej kolejności rzuciło mi się w oczy ich bardzo solidne wykonanie, dbałość o bezpieczeństwo i detale. Jednak biurko rosnące z dzieckiem, które moja pociecha mogłaby samodzielnie obsługiwać – podwyższać, obniżać, pochylać i prostować dzięki magicznemu i bezpiecznemu pokrętełku? W to już uwierzyć nie mogłam. Musiałam więc z dziećmi przetestować biurka z pomocą ich wszędobylskich rąk, żeby się przekonać o prawdziwości zapewnień producenta.

Ważne dla dzieci!

Podczas testowania przekonaliśmy się, że dzieci rzeczywiście mogą sterować biurkami i fotelikami samodzielnie. Dostawki, kontenery z szufladami i miękkimi siedziskami, kolorowe, wymienne elementy oferowane we wszystkich seriach biurek zapewniają dzieciom możliwość indywidualnej aranżacji pokoju zgodnie z upodobaniem.

Tak wygląda prawidłowa pozycja przy biurku, dziecko jest w stanie ustawić sobie wysokość i położenie blatu.

Ważne dla rodziców!

Biurka Moll dostępne są w trzech seriach - Champion, Joker i Winner. Meble Moll Mają wiele cech, które odróżniają je od dostępnych mebli na rynku, oto tylko niektóre z nich:

  • Wszystkie biurka mają możliwość regulowania wysokości i kąta nachylenia blatu, tak, aby dopasować je do wzrostu i wieku dziecka i zapewnić ergonomiczną pozycję podczas pracy przy biurku
  • Biurka z serii Champion posiadają możliwość dostosowania ustawień biurka do osób prawo i lewo ręcznych
  • Biurko Winner mieści specjalną szufladę, w której można schować przybory do pisania, kartki i przedmioty, które dziecko zechce ukryć, ponieważ jej obecność nie jest oczywista
  • Każde biurko ma w komplecie wymienne elementy w 6 kolorach, uchwyt na książkę, hak na plecak i magnetyczną linijkę.
  • Biurka można poszerzać o dodatkowe elementy, kontenery z półkami i szufladami, dostawki do biurek i lampki. 

Wysuwana szuflada pomieści mnóstwo przyborów, czytanie z podniesionym blatem jest bardzo wygodne.

Producent mebli dba o prawidłowy rozwój dziecka, chcąc zapewnić młodym ludziom korzystającym z biurek prawidłową, ergonomiczną postawę podczas siedzenia. Dlatego także krzesła Moll są wyjątkowo dobrze przemyślane i zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie używających je dzieci. Dzięki regulacji wysokości i siedziska krzesła można dopasować parametry do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika, a to pomaga dziecku w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia.

Zdjęcia: J.P. Familie.pl


Partnerem artykułu jest: